avmo
 
argenta 
RunningCenter 
transportdevoldere 
loosveldt 
innergetic 

AVMO Clubactiviteiten 2018

 

jan - feb - maa - apr - mei - jun - jul - aug - sep - okt - nov - dec

 

Zaterdag 6/jan PK indoor West-Vlaanderen - Gent
Zondag 14/jan Veldloop - 27ste Grote prijs Atletiekclub Meetjesland Maldegem
Zaterdag 20/jan Bostrail Aalter - wegcriterium AVMO
Zondag 21/jan Veldloop - 53ste Grote Prijs Stad Ieper - Ieper
Zondag 21/jan KvV Cad/Schol indoor - Gent
Zondag 28/jan Veldloop FLAC Poperinge
Zondag 28/jan KvV A.C. indoor - Gent
Woensdag 31/jan SVS Vlaams kampioenschap indoor Miniemen - Gent
     
Zaterdag 3/feb BK meerkampen indoor - Gent
Zondag 4/feb BK meerkampen indoor - Gent
Zondag 4/feb PK veldlopen West-Vlaanderen - Beernem
Woensdag 7/feb SVS Vlaams kampioenschap indoor Cad/Schol - Gent
Zondag 11/feb KvV veldlopen + CrossCup - Rotselaar
Zondag 11/feb Lenteloop Deinze - wegcriterium AVMO
Zaterdag 17/feb BK A.C. indoor - Gent
Vrijdag 23/feb Belgisch Studentenkampioenschap indoor - Gent
Zondag 25/feb BK veldlopen + finale CrossCup - Brussel
   
Zaterdag 3/mrt BK Jun/Bel indoor - Gent
Zondag 4/mrt Veldloop - FLAC-ARDO veldloop - Ardooie
Zondag 4/mrt BK Cad/Schol indoor - Gent
Zaterdag 10/mrt BK en PK Masters indoor - Gent
Zaterdag 17/mrt Jeugddag Vlaamse Atletiekliga - Gent
Zondag 18/mrt BK veldlopen Masters - OCAN Gesves
Zaterdag 31/mrt Brigandsloop Ingelmunster - wegcriterium AVMO
     
   
Zaterdag 14/apr AVMO-wegcriterium - Rollegem Kapelle
Vrijdag 20/apr AVMO-Kampioenenhulde winter 2017-2018
Zaterdag 21/apr AVMO-wegcriterium - Ginsteloop Oostrozebeke
Zaterdag 21/apr BvV pup/min Meisjes - HCO Oostende
Zondag 22/apr BvV pup/min Jongens - AVR Roeselare
Zaterdag 28/apr PK AC dag 1 - AVR Roeselare
Zondag 29/apr PK AC dag 2 - KKS Kortrijk
     
  top
Dinsdag 1/mei Rubenscup - FLAC Wervik
Dinsdag 1/mei Oost-West Cup - OB Brugge - Julien Saelensmeeting
Woensdag 2/mei PK SVS jongens en meisjes - OB Brugge
Zaterdag 5/mei BvV cad/schol meisjes Land 3A - KKS Kortrijk
Zondag 6/mei BvV cad/schol jongens Land 3A - VITA Ninove
Vrijdag 11/mei AVMO-wegcriterium - Aalter 10 miles
Zaterdag 12/mei BvV AC dames Land.1 - OLSE Merksem
Zondag 13/mei BvV AC heren Land. 2A - OB Brugge
Woensdag 16/mei Vlaams Kampioenschap SVS - ALVA Aalst
Zaterdag 19/mei KvV AC - DEIN Deinze
Maandag 21/mei Rubenscup - HAC Torhout
Zaterdag 26/mei PK meerkamp ben/pup/min - FLAC Beernem
     
   
Vrijdag 1/jun AVMO-wegcriterium - Zwevezele
Zaterdag 9/jun Rubenscup - AVR Roeselare
Zondag 10/jun BvV masters Afd 1 - ACHL Herentals
Zaterdag 16/jun BK masters - VITA Ninove
Zondag 17/jun BK masters - VITA Ninove
Zondag 17/jun Koeketieneloop - wegwedstrijd Meulebeke
Zaterdag 23/jun PK ben/pup/min MACW Nieuwpoort
Zaterdag 23/jun AVMO-wegcriterium - Saladekermisloop Egem
Zaterdag 30/jun PK meerkamp - MACW Nieuwpoort
     
  top
Zondag 1/jul PK meerkamp - MACW Nieuwpoort
Zondag 1/jul AVMO-wegcriterium - De Poesloop - Sportstadion Tielt
Zaterdag 7/jul BK AC Brussel
Zondag 8/jul BK AC Brussel
Zondag 15/jul PK 10.000m - MACW Nieuwpoort
Woensdag 25/jul AVMO-wegcriterium - Koksijde Strandloop
Zondag 29/jul AVMO Tielt - Vakantiemeeting - Oost-West Cup
     
   
Vrijdag 3/aug AVMO-wegcriterium - Ardooie Tassche
Zaterdag 4/aug AVMO Tielt - Rubenscup
Zaterdag 4/aug BK 10km - AVLO Lokeren
Zondag 5/aug Oost-West Cup - HALE Aalter
Zondag 12/aug AVMO Tielt - Mastersmeeting
Woensdag 15/aug KvV cad/schol - RCG Gentbrugge
Zaterdag 18/aug AVMO-wegcriterium - Memorial Dieter Cornaer Wingene
Zondag 19/aug Rubenscup AZW Zwevegem
Zaterdag 25/aug AVMO Tielt - jeugdmeerkamp Ereprijs Transport Devoldere
Zaterdag 25/aug PK Steeple - AZW Waregem
Zaterdag 25/aug Nationale Interprovinciale Match
Zondag 26/aug BK Jun/Bel - JSMC Moeskroen
Vrijdag 31/aug Memorial Vandamme - Brussel
     
  top
Zaterdag 1/sep Oost-West Cup - DEIN Deinze
Zaterdag 1/sep AVMO-wegcriterium Koolskamp
Zondag 2/sep PK estafetten - AZW Zwevegem
Zaterdag 8/sep BK cad/schol - DCLA Kessel-Lo
Zondag 9/sep BK cad/schol - DCLA Kessel-Lo
Zondag 9/sep AVMO-wegcriterium - In Flanders Fieldmarathon & Stadsloop Ieper
Zaterdag 15/sep Finale BvV pup/min - ACW Sint-Niklaas
Zondag 16/sep BK estafetten - LFBA
Zaterdag 22/sep KvV + PK masters - OLSE Merksem
Zaterdag 22/sep Rubenscup - KKS Kortrijk
Zondag 23/sep AVMO Tielt - Prijzenmeeting cad/schol Ereprijs Latexco-Innergetic
Zondag 23/sep AVMO-wegcriterium - Berenloop Beernem
     
   
Vrijdag 5/okt KvV 1/2 Marathon - KKS Kuurne
Zondag 14/okt Oefenveldloop Egem
Zondag 21/okt CrossCup Relays van Oost Vlaanderen Gent
     
Zondag 4/nov 91e Jongerencross Waregem - AZW
Zondag 11/nov 10e Memorial Diederick Van Ooteghem - Maria Aalter HALE
Zondag 18/nov 3e Grote Prijs Provincie Oost-Vlaanderen Deinze - DEIN
Zondag 18/nov 1e Brugse Veldloop - OB
Zondag 25/nov Structabo CrossCup van West-Vlaanderen Roeselare - AVR
     
Zondag 2/dec Memorial Valentien De Smet Oudenaarde - ASVO
Zondag 23/dec 6e Memorial Willy Vandaele Diksmuide - MACW
Woensdag 26/dec Kerstcorrida Tielt - AVMO
     
    top