avmo
 
argenta 
RunningCenter 
transportdevoldere 
loosveldt 
innergetic 

AVMO Clubactiviteiten 2017

 

jan - feb - maa - apr - mei - jun - jul - aug - sep - okt - nov - dec

 

     
zondag 8/jan PK Indoor - Topsporthal Blaarmeersen Gent
zondag 8/jan Veldloop - 26ste Grote Prijs AC Meetjesland Maldegem
zondag 15/jan Veldloop - 52ste Grote Prijs stad Ieper
zondag 22/jan Indoor -KvV cad/schol - Gent Topsporthal
zondag 22/jan Veldloop van het Hoppeland - Poperinge
zondag 29/jan Indoor - KvV AC - Gent Topsporthal
     
zondag 5/feb Veldloop - PK West Vlaanderen - Diksmuide
zaterdag 11/feb Indoor - BK 4x200 - Gent Topsporthal
zondag 12/feb Veldloop - Vlaams Kampioenschap - Rotselaar
vrijdag 17/feb Jaarfeest AVMO in Wingene
zaterdag 18/feb Indoor - BK A.C. - Gent Topsporthal
zondag 19/feb Veldloop - Ardo Veldloop - Ardooie
   
vrijdag 3/mrt Kaasavond juryleden en medewerkers AVMO
zaterdag 4/mrt Indoor - BK jun/beloften - Gent Topsporthal
zondag 5/mrt Indoor - BK cad/schol - Gent Topsporthal
zaterdag 11/mrt Indoor - BK en PK Masters- Gent Topsporthal
zondag 12/mrt Veldloop - BK Veldlopen - Wachtebeke
zaterdag 18/mrt 12-urenloop tegen kanker - Tielt
zaterdag 18/mrt Jeugddag - Gent Topsporthal
zondag 19/mrt Veldloop - BK Masters - Lokeren
zaterdag 25/mrt Dag van de juryleden - LFBA
zondag 26/mrt KvV Marathon A.C. en Masters - Lier
   
zaterdag 15/apr Wegwedstrijd - Ginsteloop - Oostrozebeke
zaterdag 22/apr Piste - PK A.C. dag 1 - Kortrijk KKS
zondag 23/apr Piste - PK A.C. dag 2 - Roeselare AVR
woensdag 26/apr Piste - Scholenmeeting Tielt - AVMO en Sportdienst
zaterdag 29/apr Piste - BvV pup/min meisjes - Wervik FLAC
zondag 30 apr Piste - BvV pup/min jongens - Zwevegem AZW
  top
woensdag 3/mei Piste - PK SVS jongens - Tielt AVMO
zaterdag 6/mei Piste - BvB cad/schol meisjes - Land. 2B - Tielt AVMO
zondag 7/mei Piste - BvV cad/schol jongens - Land. 3B - Roeselare AVR
zondag 7/mei Piste - Masters Trophy - Tielt AVMO
zaterdag 13/mei Piste BvV A.C. dames Land. 1 - Ertvelde RIEM
zondag 14/mei Piste BvV A.C. heren Land. 2B - Brugge OB
zaterdag 20/mei Piste - KvV A.C. - Heusden AVT
donderdag 25/mei Piste - Rubenscup - Tielt AVMO
   
zondag 4/jun BK & KvV 100 km A.C. en Masters - Aalter
zaterdag 10/jun Wegwedstrijd - Molendorploop - Ruiselede
zondag 11/jun Piste - BvV Masters - Land. 1 - Gentbrugge RCG
vrijdag 16/jun KvV 1/2 Marathon A.C. en Masters - Torhout
zaterdag 17/jun Piste - BK Masters - LFBA
zondag 18/jun Piste - BK Masters - LFBA
zondag 18/jun Koeketieneloop Meulebeke
zaterdag 24/jun Wegwedstrijd - Saladekermisloop - Egem
zaterdag 24/jun Piste - PK ben/pup/min - AZW
  top
zaterdag 1/jul Piste - BK A.C. en AMH - Brussel
zondag 2/jul Piste - BK A.C. en AMH - Brussel
zondag 2/jul Wegwedstrijd - De Poesloop - Tielt Watewy
zaterdag 29/jul Piste - KvV meerkamp - Dilbeek DAC
zondag 30/jul Piste - KvV meerkamp - Dilbeek DAC
zondag 30/jul Piste - Vakantiemeeting - Tielt AVMO - Oost-West Cup
   
dinsdag 15/aug Piste - KvV cad/schol - Brugge OB
zaterdag 19/aug Wegwedstrijd - 3e Memorial Dieter Cornaer - Wingene
zaterdag 19/aug Piste - BK meerkampen - Deinze DEIN
zondag 20/aug Piste - BK meerkampen - Deinze DEIN
zondag 27/aug Piste - PK estafetten - Tielt AVMO
  top
zaterdag 2/sep Piste - Open PK meerkamp ben/pup/min - Tielt AVMO
zondag 3/sep Piste - BK estafetten - Lier LYRA
zaterdag 9/sep Piste - BK cad/schol + estafetten jun - Moeskroen JSMC
zondag 10/sep Piste - BK cad/schol - Moeskroen JSMC
zaterdag 16/sep Wegwedstrijd - Dynamicarun - Meulebeke
zaterdag 16/sep Piste - Nationale Interprovinciale Match - Heusden AVT
zaterdag 16/sep Piste - Finale BvV pup/min - Merksem OLSE
zondag 17/sep Piste - BK jun/beloften - Huizingen OEH
zondag 17/sep Piste - Prijzenmeeting cad/schol - Tielt AVMO
zaterdag 23/sep Piste - KvV en PK Masters - Kesse-Lo DCLA
zondag 24/sep BK 1/2 Marathon A.C. en Masters - Wevelgem FLAC
zondag 24/sep Zwevezele - Scholenveldloop - Sportdienst Wingene & AVMO
woensdag 27/sep Tielt - Scholenveldloop Watewy - Sportdienst Tielt & AVMO
   
vrijdag 13/okt Aarsele - Feest wegatleten
zondag 15/okt Egem - Oefenveldloop - Egems Atletiekcomité en AVMO
zaterdag 21/okt Tielt - Latexco - Hulde verdienstelijke atleten zomer 2017 'op uitnodiging'
zondag 22/okt Gent - CrossCup Relays
     
zondag 5/nov Waregem - Jongerencross
zondag 12/nov Aalter - Veldloop Maria-Aalter
zondag 19/nov Deinze - Veldloop Grote Prijs Stad Deinze
zondag 26/nov Roeselare - CrossCup
     
zondag 3/dec Oudenaarde - Veldloop Memorial Valentien De Smet
dinsdag 26/dec Wegwedstrijd - Kerstcorrida - Tielt
    top