avmo
 
argenta 
RunningCenter 
transportdevoldere 
loosveldt 
innergetic 

AVMO Clubactiviteiten 2019

jan - feb - maa - apr - mei - jun - jul - aug - sep - okt - nov - dec

 

Zondag 06/jan PK indoor - Gent
Zondag 13/jan PK veldlopen Meulebeke - AVMO
Zondag 20/jan KvV indoor cad/schol - Gent
Zondag 20/jan Veldloop Maldegem - ACME
Zondag 20/jan 54ste Grote Prijs Stad Ieper - FLAC
Zondag 27/jan KvV indoor AC - Gent
Zondag 27/jan Veldloop van het Hoppeland Poperinge - FLAC
     
Zondag 10/feb KvV veldlopen Rotselaar - ROBA
Zondag 17/feb BK indoor AC - Gent
Zondag 24/feb BK veldlopen - Brussel
   
Zaterdag 02/mrt BK indoor jun/beloften - Gent
Zondag 03/mrt BK veldlopen masters - LOOI
Zondag 03/mrt ARDO-veldloop Ardooie - FLAC
Zondag 03/mrt BK indoor cad/schol - Gent
Zondag 10/mrt BK en PK indoor masters - Gent
Zaterdag 16/mrt Jeugddag Gent
Zaterdag 23/mrt AVMO lenteschoonmaak
Zaterdag 30/mrt AVMO-wegcriterium Brigandsloop Ingelmunster  
Zaterdag 30/mrt Dag van de juryleden Deinze
Zaterdag 13/apr AVMO-wegcriterium Rollegem-Kapelle
   
Zaterdag 20/apr AVMO-wegcriterium Ginsteloop Oostrozebeke
Zaterdag 20/apr PK AC dag 1 - Tielt AVMO
Maandag 22/apr PK AC dag 2 - Tielt AVMO
Zaterdag 27/apr BvV pup/min meisjes - Roeselare AVR
Zondag 28/apr BvV pup/min jongens - Zwevegem AZW
 
Woensdag 01/mei Rubenscup Izegem - FLAC
Woensdag 01/mei Julien Saelens meeting / OW-cup - Brugge OB
Zaterdag 04/mei BK 10.000m + 3.000st vrouwen - Oudenaarde ASVO
Zaterdag 04/mei BvV cad/schol meisjes Land.3A - Aalst EA
Zondag 05/mei BvV cad/schol jongens Land.2A - Tielt AVMO
Woensdag 08/mei Atletiekwedstrijd Lager Onderwijs ism Sportdienst Tielt
Woensdag 08/mei PK MOEV jongens en meisjes (Schoolsport) - Brugge OB
Vrijdag 10/mei AVMO-wegcriterium Aalter 10 miles
Zaterdag 11/mei Rubenscup Torhout - HAC
Zaterdag 11/mei Mastersmeeting Tielt AVMO
Zaterdag 18/mei Open PK meerkampen jeugd - Beernem FLAC
Zaterdag 18/mei BvV AC dames Land.2A - Zwevegem AZW
Zondag 19/mei BvV AC heren Land.2B - Ninove VITA
Vrijdag 24/mei PK steeple - Waregem AZW
Zondag 26/mei PK hamer / Memorial Leon Denys / OW-cup - Izegem FLAC
Donderdag 30/mei Rubenscup Tielt AVMO
Donderdag 30/mei KvV AC - Heusden AVT
 
Zondag 02/jun BvV masters (dames + heren) Afd.2A - Zwevegem AZW
Zondag 09/jun BK en KvV 100 km AC en masters - Zwevezele DEIN
Zaterdag 15/jun Molendorploop Ruiselede
Zaterdag 15/jun Rubenscup Roeselare AVR
Zaterdag 15/jun BK masters dag 1 - Sint-Niklaas ACW
Zondag 16/jun BK masters dag 2 - Sint-Niklaas ACW
Vrijdag 21/jun AVMO-wegcriterium Nacht van Torhout
Zondag 23/jun KvV hamer cad/schol/mas - Izegem FLAC
Zondag 23/jun PK 10.000 m / Memorial Mieltje Pauwels - Brugge OB
Zaterdag 29/jun AVMO-wegcriterium Saladekermisloop Egem
Zaterdag 29/jun PK ben/pup/min - Zwevegem AZW
Zaterdag 29/jun BK jun/beloften - Lebbeke LEBB
 
Zaterdag 06/jul PK meerkampen dag 1- Ieper FLAC
Zondag 07/jul PK meerkampen dag 2- Ieper FLAC
Zondag 14/jul AVMO-wegcriterium Tielt loopt
Woensdag 17/jul AVMO-wegcriterium Koksijde strandloop
Zondag 21/jul Jeugdmeerkamp - Tielt AVMO
Zondag 28/jul Vakantiemeeting OW-cup - Tielt AVMO
 
Vrijdag 02/aug AVMO-wegcriterium Ardooie Tasche
Zaterdag 03/aug BK 10 km op de weg - Lokeren AVLO
Zondag 04/aug Oost-West cup - Aalter HALE
Zondag 11/aug Oost-West cup - Beernem RCG
Donderdag 15/aug KvV cad/schol - Oordegem VS
Zaterdag 17/aug AVMO-wegcriterium Wingene Memorial D. Cornaer
Zaterdag 17/aug BK meerkampen dag 1 - Brugge OB
Zondag 18/aug BK meerkampen dag 2 - Brugge OB
Zondag 25/aug PK estafetten - Roeselare AVR
Zaterdag 31/aug BK AC dag 1 - Brussel
 
Zondag 01/sep BK AC dag 2 - Brussel
Zondag 01/sep Rubenscup Waregem AZW
Vrijdag 06/sep Memorial Van Damme Brussel
Zaterdag 07/sep AVMO-wegcriterium Koolskamp
Zondag 08/sep AVMO-wegcriterium In Flanders Fieldmarathon
Zondag 08/sep BK estafetten - Merksem OLSE
Zaterdag 14/sep Finale BvV pup/min
Zaterdag 14/sep BK cad/schol dag 1 - Moeskroen JSMC
Zondag 15/sep BK cad/schol dag 2 - Moeskroen JSMC
Zondag 15/sep AVMO-wegcriterium Lichtervelde
Zaterdag 21/sep Rubenscup Kortrijk KKS
Zaterdag 21/sep KvV en PK masters - Deinze DEIN
Zondag 22/sep Prijzenmeeting cad/schol - Tielt AVMO
Zondag 22/sep AVMO-wegcriterium Berenloop Beernem
Zondag 22/sep BK 1/2 marathon AC en masters - Wevelgem FLAC
Woensdag 25/sep Scholenveldloop Vlaamse Veldloopweek - Watewy Tielt
Zondag 29/sep AVMO-wegcriterium Aartrijke
 
Zondag 13/okt BK marathon AC en masters - Eindhoven NED
Vrijdag 18/okt Jaarfeest wegatleten en joggers - Zaal Gildeken Tielt
Zondag  27/okt CossCup Relays - Berlare/Nieuwdonk

     
Zondag  3/nov 62ste Jongerencross te Waregem - AZW
Vrijdag 8/nov Uitreiking atletiekprijzen PC West-Vl te Izegem zaal ISO
Zaterdag 9/nov Hulde kampioenen zomer 2019 in Latexco-academy op uitnodiging
Zondag  10/nov Veldloop 43ste G.P. Borgonjon te Maria-Aalter - HALE
Zondag  17/nov 2de Brugse veldloop te Brugge - OB
Zondag  17/nov Veldloop 4de G.P. prov. Oost-Vl te Deinze - DEIN
Zondag  24/nov CrossCup van West-Vlaanderen te Roeselare - AVR
     
Zondag  1/dec Veldloop Mem. Valentien De Smet te Oudenaarde - KASVO
Donderdag 26/dec 33ste Kerstcorrida te Tielt - AVMO
     

AVMO Clubactiviteiten 2020

     
Zaterdag 4/jan PK indoor AC te Gent
Zondag  12/jan PK veldlopen te Diksmuide - MACW
Zondag  19/jan Veldloop te Ieper - FLAC
Zondag  19/jan KvV indoor cad/schol - Gent
Zondag  26/jan Veldloop 16de Westhoekcross te Veurne - MACW
Zondag  26/jan KvV indoor AC te Gent
     
Zondag  9/feb KvV veldlopen - Crosscup te Rotselaar
Zondag  16/feb BK indoor AC te Gent
Zaterdag 22/feb BK veldlopen masters te Brussel
Zondag  23/feb BK veldlopen/Crosscup te Brussel
Zaterdag 29/feb BK indoor jun/bel te Louvain-La-Neuve
     
Zondag  1/mrt Veldloop te Poperinge - FLAC
Zondag  8/mrt BK en PK indoor masters te Gent
Zaterdag 14/mrt Jeugddag te Gent
Zaterdag 21/mrt Algemene vergadering VAL - West-Vl
Zaterdag 28/mrt Dag van de juryleden - LBFA